Продавець ООО "GOLFIN" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Новинки компании GOLFINНовинки
tovgolfin@gmail.com
+380986338010
+380678982140
+380506858165

Встановлювальні проводи і шнури

Установчі дроти, шнури, кабелі застосовуються для передачі і розподілу електричної енергії до мережі електродвигунів, світильників і інших споживачів струму. Струмопровідні жили настановних проводів, шнурів і кабелів виготовляють з відпалений міді (ММ) або алюмінієвого дроту (АМ). Струмопровідні жили ізолюють електроізоляційної гумою, поліетиленом, фторопластом, полихлорвиниловым пластикатом. Поверх ізоляції накладається захисний покрив у вигляді обплетення з бавовняної або шовкової пряжі, яку просочують протигнильним складом. Шнури випускають двухжильными, тобто складаються з двох ізольованих і звитих один з одним жив. Установчі дроти випускають одно–, двох–, трьох–, чотирьох– і багатожильними для забезпечення гнучкості токоведущей жили шнури, проводи виготовляють багатодротовими. Висока водостійкість, маслостійкість та негорючість поліхлорвінілу забезпечили широке застосування проводів, шнурів з поліхлорвініловою ізоляцією. Вони використовуються для відкритої прокладки, для прокладання під штукатуркою і в трубах, а також для проводок до верстатів і машин, де можливе попадання мастил і масляних емульсій.

Марка проводу – це буквене позначення, характеризує матеріал струмопровідних жил, ізоляції-ступінь гнучкості і конструкцію захисних покривів. В позначенні проводів перша буква вказує на матеріал токоведущей жили (А – алюміній); відсутність в марці дроту букви А означає, що струмоведуча жила з міді. Друга літера П – провід. Третя буква – матеріал ізоляції (Р – гума, В – полівінілхлорид, П – поліетилен, Н – негорюча гума). У марках настановних проводів, шнурів можуть бути введені букви, що характеризують елементи конструкції (Про – оплетка, Т – для прокладки в трубах, П – плоский, Ф – металева фальцьована оболонка, Г – гнучкий, Л – вкрита лаком х/б обплетення, В – оболонка з ПВХ пластикату, Д – двожильний, З – для прихованої проводки). Наприклад:

КВІ – провід одножильний алюмінієвий з гумовою ізоляцією

ПР – провід одножильний мідний з гумовою ізоляцією

АВТ – провід одножильний алюмінієвий з ПВХ ізоляцією для прокладки в трубах

ПГРФ – провід багатодротяний алюмінієвий з гумовою ізоляцією в суцільної металевої оболонці фальцьованої

ШБПВ – шнур побутової з двома паралельно покладеними струмоведучими жилами в поліхлорвініловій оболонці

ШБТР – шнур побутової підвищеної гнучкості теплостійкий в гумовій ізоляції

1 2 ... 14