Продавець ООО "GOLFIN" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Новинки компании GOLFINНовинки
tovgolfin@gmail.com
+380986338010
+380678982140
+380506858165

ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЯХ

ВСЕ ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЯХ

Сонячні батареї для дому, їх ціна залежить від багатьох показників. У даній статті ми опишемо різновиди сонячних батарей і їх комплектуючих. Енергія від сонця:

 • чистий;
 • доступна в будь-якому місці;
 • потужна;
 • невичерпна.

Тому даний напрямок — найбільш перспективний. Всього за 8 хвилин сонце віддає Землі таку кількість енергії, яку людство використовує протягом цілого року. А якщо вийде за допомогою сонячних батарей зібрати всі випромінювання сонця за один тільки день — його вистачить на 180 років витрачання. Не користуватися цим — принаймні, не розумно.

Середня кількість сонячних годин на рік:

 • на півдні 1900-2400;
 • на півночі 1070 – 1400.

Помноживши це значення на потужність своєї сонячної установки можна отримати приблизний підрахунок річної продуктивності своєї станції сонячних батарей.

Типи сонячних батарей

 1. Монокристалічні сонячні батареї
 2. Полікристалічні сонячні батареї
 3. Тонкоплівкові сонячні батареї

Перші два типи сонячних батарей застосовуються в проектах з акумуляторами з максимальною потужністю до 10 кВт. Це в основному побутові установки сонячних батарей.

Третій тип сонячних батарей універсальний і володіє найкращим показником продуктивності по відношенню до займаної площі. Ці сонячні батареї застосовується як в побутових, так і комерційних проектах сонячних електростанцій потужністю понад 10 кВт.

Головні плюси застосування сонячних батарей:

 • невичерпність джерела;
 • незалежність сонячних батарей від електромережі і можливість роботи з мережею;
 • невибагливістю в обслуговуванні;
 • можливість монтажу в будь-якому сонячному місці без шкоди для опори;
 • екологічність.

Складові електростанції сонячних батарей

Принцип роботи сонячних батарей

 1. Сонячні батареї виробляють постійний струм.
 2. Інвертор змінює його на змінний.
 3. Акумулятори накопичують невикористане електрика, і віддають його при необхідності.
 4. Коли сонце заходить і заряд акумуляторів вичерпаний — АВР перемикає живлення будинку на електромережу і зарядку акумуляторів.

Сонячні батареї для квартири мають таку ж комплектацію.

Найпоширеніші схеми систем на основі сонячних батарей (електрика від сонячних батарей)

Схема №1. Автономний об'єкт (сонячні батареї з акумуляторами) Сонячні батареї єдине джерело.

 

Схема №2. Автономний об'єкт (сонячні батареї з акумуляторами) + дизель-(бензо-)генератор. При відсутності сонця і розряд акумуляторів живлення від резервного генератора.

Схема №3. Комутація з мережею(сонячні батареї з акумуляторами). Система працює паралельно з мережею. Може використовуватися як основне, так і у вигляді резервної. АВР дає можливість перемикати з сонячних батарей на мережу при відсутності сонця і розряд акумуляторів, або навпаки — перемикати на сонячні батареї та акумулятори коли відключається електрика в мережі.

Схема №4. Комунікація з мережею (сонячні батареї без акумуляторів). Вся вироблена від сонячних батарей енергія продається в загальну мережу по спеціальному високим тарифом через лічильник. Ви користуєтеся електроенергією із загальної мережі за стандартним тарифом. За підсумками місяця оплату виробляє той, хто в грошовому еквіваленті спожив більше — Ви за звичайним тарифом, або електрокомпанія(Обленерго), яка купила у Вас електроенергію за високим тарифом. Як показує практика — в основному оплату виробляє електрокомпанія(Обленерго). Продаж електрики від сонячних батарей для будинку буде додатковим доходом для вашого будинку. Україна як ніколи потребує диверсифікації джерел енергії, і навіть одна сонячна батарея вашого будинку наблизить країну до енергетичної незалежності. Більш докладно в розділі «Зелений» тариф.

Схема №5. Поєднання вітрового джерела і сонячних батарей. Спеціальний контролер виробляє комунікацію виробленої електроенергії від сонячних батарей та вітряків.

Схема №6. Збільшення потужності системи сонячних батарей. З'єднання декількох комплектів сонячних батарей для збільшення потужності системи.

Всі системи сонячних батарей є універсальними з можливістю компонування різних джерел для будь-якої потужності і тривалості безперервної роботи. Для кожного випадку наші інженери розробляють індивідуальний проект компонування сонячної електростанції , для найкращого вирішення поставлених завдань.

Монтаж сонячних батарей

Монтаж сонячних батарей повинен виконуватися досвідченими фахівцями. Не правильне підключення може вивести до поломки сонячних батарей. Встановити сонячні батареї кріплення може кожен, а зробити правильне підключення, налаштування і гарантувати заявлений термін служби обладнання можуть тільки професіонали, благо вони у нас є.

 

Монтажу сонячних батарей і його ціна становить 10 -15 % від вартості обладнання. Чим більше обсяг, тим менший відсоток

ПОДИВИТИСЯ РОБОТУ СОНЯЧНИХ ПАНЕЛЕЙ В РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

.