Продавець ООО "GOLFIN" розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
89 відгуків
Новинки компании GOLFINНовинки
tovgolfin@gmail.com
+380986338010
+380678982140
+380506858165

РОЗУМНІ ВІДЕОКАМЕРИ - SMART ФУНКЦІЇ

РОЗУМНІ ВІДЕОКАМЕРИ - SMART ФУНКЦІЇ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФУНКЦІЇ IP КАМЕР ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ HIKVISION

Використання професійної аналітики в інтелектуальних камерах серії DS-2CD4XXXX від компанії HIKVISION дозволяє перетворити стандартну систему відеоспостереження в потужний інструмент, який автоматично аналізує відеопотік, вибирає найкращі параметри запису виходячи із заданих цілей і подає сигнал тривоги у разі необхідності.

Основні функцій SMART IPC

1. Антитуман

В умовах низької видимості із-за туману функція дозволяє очистити зображення шляхом регулювання контрасту і компенсації білого «задимлення» картинки

 

2. Автослежение

 

Технологія дозволяє захоплювати рухомі об'єкти, аналізувати траєкторію їх руху, фіксувати підозрілу поведінку, визначати залишені предмети, сумки і передавати сигнали тривоги оператору. При цьому в оператора немає необхідності постійного візуального контролю безлічі сцен одночасно. Камера сама обробляє подію у відповідності з заданим сценарієм.

 

3.Детекція осіб і виявлення вторгнення

Технологія розпізнавання облич сама по собі не нова і є поширеним інструментом відеоаналітікі. Але у 4-й серії камер The Raptor вона підтримує різні тривожні сценарії, а також лежить в основі додаткової функції підрахунку людей в області огляду і може спільно працювати з іншими смарт-функціями

Виявлення вторгнення — функція, що дозволяє автоматично активувати режим запису або подати тривогу, коли в області з'являється людина або автомобіль. При цьому прямокутна область може бути виділена користувачем самостійно, що робить технологію виявлення вторгнення більш досконалою у порівнянні зі звичайним виявленням руху.

4. Виділення області інтересу (ROI - Region of Interest)

Ця функція дозволяє перерозподілити якість зображення прямо в кадрі, отримавши поліпшену деталізацію «області інтересу», не збільшуючи швидкість потоку передачі даних. Оператор за допомогою звичайної миші може виділити до 4-х квадратних областей, в яких якість відео буде збільшено за рахунок зниження якості в суміжних областях. Така функція дозволяє раціонально використовувати ширину каналу і оптимізувати подальше зберігання.

5. Визначення автомобільних номерів

Видеоаналитика від Smart камер Hikvision з можливістю визначення автомобільних номерів.
При чому обробка інформації здійснюється за коштами самої камери, що безсумнівно є перевагою, оскільки немає необхідності купувати і використовувати додаткові сервера для обробки даних.

6. Детекція звукових змін

Дана функція фіксує зміни в інтенсивності локальних звуків і дозволяє подати тривогу, коли вхідний звук стає нижче або вище певного діапазону. Для того щоб уникнути помилкових тривог, камери обладнані сучасним фільтром фонового шуму.

7. Детекція зміни якості (VQD - Video Quality Detection)

За допомогою цієї технології камери 4-ї серії самостійно діагностують расфокусировку, зміну сцени зйомки, фальсифікацію сцени, погіршення мережевого з'єднання і передають сигнал тривоги у відповідності з заданими параметрами.

Автоматичне регулювання фокуса (ABF - Automatic Back Focus) дозволяє налаштувати або вирівняти фокус з допомогою кнопки ABF на задній панелі камери або через браузер. Це полегшує керування при зміні сцени зйомки і не вимагає від користувача додаткових знань.

8. функція режиму коридору

Так програмно можна змінити режим зйомки

Камери 4-ї серії мають широкий динамічний діапазон (WDR 120 дБ), передову функцію шумозаглушення 3D DNR, електронну стабілізацію зображення (EIS), слот для Micro SD/SDXC карт об'ємом до 64 Гб, розумну ІЧ-підсвічування до 80 метрів, а так само і інші різні функції.

4-я серія камер The Raptor покликана підняти IP-відеоспостереження на новий професійний рівень, де важлива якісна деталізація подій, велика функціональність і можливість працювати в складних умовах.

Про цих і не тільки функції аналітики в ip камерах Hikvision дивіться на відео: